SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 361 546 Kč
(14 640 Kč / m²)
Prodej
3+1
93 m²
ميدان شيري

místnosti3+1
plocha93 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

New Launch Project – Street View Apartment for Sale | 93 sqm – HurghadaUnit Details• Type: Apartment• Area: 93 sqm• View: Street View• Balcony: Availa...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Hurghadians Property development