SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 730 990 Kč
(53 246 Kč / m²)
Prodej
4+1
333 m²
Šćukančeva ulica, Zagreb

místnosti4+1
plocha333 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaje se četverosobni stan smješten u samom centru Zagreba, ukupne površine 333.80m². Ova nekretnina pruža brojne mogućnosti za različite djelatnost...

Ostatní
Stáří nabídky: 489 dní
Aktualizováno: 355 dní

Lokalita

Šćukančeva ulica, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Millennium nekretnine exclusive

Ines Tornato