Výpis nabídek
17
17
17
9 472 721 Kč
(88 530 Kč / m²)
Prodej
3+1
107 m²
Park Maksimir, Zagreb
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
107 m²
koupelny
PROSTARAN TROSOBAN STAN SA GALERIJOM
U mirnom i ugodnom dijelu kvarta, nadomak živahnog Kvaternikovog trga, smjestio se ovaj prekrasan trosoban stan...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
111 dní
Aktualizováno:
111 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Park Maksimir, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.