SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 873 479 Kč
(137 470 Kč / m²)
Prodej
2+1
50 m²
Općina Tar-Vabriga

místnosti2+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Smješten na drugom katu modernog luksuznog stambenog kompleksa u Taru, ovaj prekrasno dizajniran stan spaja suvremeni način života, udobnost i atrakti...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Općina Tar-Vabriga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović