Výpis nabídek
46
46
46
7 928 705 Kč
(85 255 Kč / m²)
Prodej
3+1
93 m²
Sukošan riva, Općina Sukošan
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
93 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
STAN 2 – PRIZEMLJE S VRTOM, 100M OD PLAŽE, SUKOŠAN
Mirna lokacija, blizina mora
Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje u Sukošanu, ideal...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
231 dní
Aktualizováno:
172 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Sukošan riva, Općina Sukošan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.