Výpis nabídek
5
5 133 340 Kč
(82 796 Kč / m²)
Prodej
3+1
62 m²
Općina Povljana
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
62 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Iz bogate ponude izdvajamo stan S3 u Povljani na otoku Pagu – stan koji ne kupuješ zbog kvadrata, nego zbog osjećaja, svjetla i pogleda na more.
Povl...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Podlaží
Kuchyňské spotřebiče
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
87 dní
Aktualizováno:
86 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Općina Povljana
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.