SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 660 656 Kč
(91 084 Kč / m²)
Prodej
3+1
139 m²
Ulica VI, Grad Zadar

místnosti3+1
plocha139 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Zadar, Petrčane, an extraordinary three-bedroom apartment represents the perfect blend of luxury, comfort and modern elegance. Located on the ground f...

Parametry

Vygenerováno z AI

PodlažíOtevřený obývací prostorPřirozené světloZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 163 dní
Aktualizováno: 163 dní

Lokalita

Ulica VI, Grad Zadar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Mercury Group

MERCURY GROUP