Výpis nabídek
9
9
9
21 483 645 Kč
(151 293 Kč / m²)
Prodej
4+1
142 m²
Naselje Monfiorenzo, Grad Rovinj
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
142 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
ISTRA, ROVINJ - Komforan stan u luksuznoj novogradnji
Najatraktivniji pitoreskni istarski grad Rovinj, sa starogradskom jezgrom pod UNESCO-ovom zašti...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Otevřený obývací prostor
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
205 dní
Aktualizováno:
111 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Naselje Monfiorenzo, Grad Rovinj
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.