SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 930 063 Kč
(173 493 Kč / m²)
Prodej
2+1
63 m²
Grad Omiš

místnosti2+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na atraktivnoj lokaciji Žnjan, nalazi se stan s otvorenim pogledom na more koji već pri prvom ulasku ostavlja dojam svjetline i ugodne atmosfere. Veli...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Grad Omiš
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine