SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
23 074 577 Kč
(153 831 Kč / m²)
Prodej
4+1
150 m²
Na Placu, Grad Krk

místnosti4+1
plocha150 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Na otoku Krku, u mirnom i ugodnom okruženju grada Krka, prodaje se stan u izgradnji s planiranim završetkom radova u 2026. godini.

Ostatní
Stáří nabídky: 327 dní
Aktualizováno: 326 dní

Lokalita

Na Placu, Grad Krk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Millennium nekretnine exclusive

Tanja Šarić