SUPA24
5 586 476 Kč
(55 312 Kč / m²)
Prodej
4+1
101 m²
Grad Biograd na Moru

místnosti4+1
plocha101 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Biograd na Moru,
prodaje se stan u novogradnji sa tri spavaće sobe u mirnom dijelu Biograda.
Stan 3 se nalazi na drugom katu zgrade i ima otvoren pog...

Ostatní
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Grad Biograd na Moru
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Basilica nekretnine d.o.o.

Vedran