SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 687 172 Kč
(127 228 Kč / m²)
Prodej
3+1
84 m²
Most Hrvatskih branitelja

místnosti3+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Great 3-bedroom penthouse apartment on Ciovo, Trogir, 100 meters from the sea!A picturesque beach lies a mere 180 meters from this elegant penthouse, ...

Parametry

Vygenerováno z AI

PodlažíOtevřený obývací prostorSamostatné wcChodbaVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 206 dní
Aktualizováno: 63 dní

Lokalita

Most Hrvatskih branitelja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz