SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 924 905 Kč
(30 554 Kč / m²)
Prodej
Atypický
63 m²
Спиридон Грамадов, Търговище

místnostiAtypický
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ЕРА ИмотиТе предлага Двустаен апартамент, в Новострояща сграда с AKT 14, Център, гр. Търговище Апартаментът е с обща площ 63.56 кв.м. / от които 54...

Ostatní
Stáří nabídky: 45 dní
Aktualizováno: 45 dní

Lokalita

Спиридон Грамадов, Търговище
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЕРА ИМОТИТЕ