SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 821 677 Kč
(32 530 Kč / m²)
Prodej
Atypický
56 m²
Стефан Караджа, Търговище

místnostiAtypický
plocha56 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ЕРА ИмотиТе предлага за продажба Двустаен апартамент+БОНУС външно паркомясто, включено в цената с АКТ 16 на ТОП локация в Центъра на град Търговище....

Ostatní
Stáří nabídky: 45 dní
Aktualizováno: 45 dní

Lokalita

Стефан Караджа, Търговище
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЕРА ИМОТИТЕ