SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 616 897 Kč
(72 411 Kč / m²)
Prodej
Atypický
119 m²
Асен Йорданов, София

místnostiAtypický
plocha119 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Тристаен апартамент, състоящ се от антре, два санитарни възела, две спални, дневна с кухненски бокс с излаз на тераса тип лоджия. Намира се в града...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Асен Йорданов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ