SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 111 213 Kč
(36 771 Kč / m²)
Prodej
Atypický
139 m²
Никола Станчев, София

místnostiAtypický
plocha139 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Тристаен апартамент състоящ се от: антре, дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, тоалетна и тераса. Към жилището има прилежащ двор с пл...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ