SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 857 806 Kč
(62 280 Kč / m²)
Prodej
Atypický
78 m²
Бързарица, София

místnostiAtypický
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

АДРЕС недвижими имоти предлагам на вашето внимание функционален тристаен апартамент, подготвен за ремонт. Имотът се намира в район, осигуряващ тиш...

Ostatní
Stáří nabídky: 29 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Бързарица, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ