SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 210 302 Kč
(45 108 Kč / m²)
Prodej
1+1
49 m²
Афродита, Несебър

místnosti1+1
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ground floor 1 BED apartment, 49 sq.m. in Royal Sun (Sunny beach) KC Properties is pleased to offer you 1 BED nicely furnished apartment, situated in ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PodlažíOtevřený obývací prostorZařízenýVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Афродита, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties