SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 435 116 Kč
(75 617 Kč / m²)
Prodej
Atypický
138 m²
Rua Cônego Eugênio Leite, São Paulo

místnostiAtypický
plocha138 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este belo apartamento de 3 suítes, localizado no prestigiado bairro de Pinheiros em São Paulo, oferece uma oportunidade excepcional para aqueles que b...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua Cônego Eugênio Leite, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2