Výpis nabídek
10
10
10
1 014 740 Kč
(19 514 Kč / m²)
Prodej
Atypický
52 m²
RUA MORUBIXABA, São Paulo
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
52 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Excelente localização próximo ao estádio do Corinthians, 10 minutos do metrô Artur Alvin.
O apartamento possui uma planta otimizada e bem distribuí...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
25 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
RUA MORUBIXABA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.