Výpis nabídek
14
14
14
28 636 124 Kč
(171 474 Kč / m²)
Prodej
Atypický
167 m²
RUA REDENTOR, Rio de Janeiro
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
167 m²
koupelny
2+
TEMPO IPANEMA.
Localizado a poucos passos do Shopping Leblon e cercado pelos melhores restaurantes na Garcia Dvila e Anbal de Mendona.
Duas fachad...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
25 dní
Aktualizováno:
7 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
RUA REDENTOR, Rio de Janeiro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.