SUPA24
Хол
Хол
Хол
235 726 €
(2 741 € / м²)
Разпродажба
3
1
86 м²
Telepy utca, Budapest

спалня3
плосък86 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

In Budapest’s 9th district, on Telepy Street, we offer for sale an 86 m² apartment in excellent condition with 3 separate rooms, located on the top fl...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

Високи таваниОтделна тоалетнаОбзаведенСлед реконструкция

обзаведен
Възраст на офертата: 16дни
Актуализирано: 6дни

Местности

Telepy utca, Budapest
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Maija International

Подобни реклами

Подобни в чужбина