SUPA24
Хол
Хол
Хол
482 788 €
(5 364 € / м²)
Разпродажба
4
1
90 м²
Bürök utca, Budapest

спалня4
плосък90 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Newly renovated, beautiful 3 bedroom apartment for sale in Budapest's District 12.The apartment is located excellently in the central part of Buda, a ...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

След реконструкцияБаняОтделна тоалетнаСигурност

обзаведен
Възраст на офертата: 492дни
Актуализирано: 491дни

Местности

Bürök utca, Budapest
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

M Homes Kft.

Подобни реклами

Подобни в чужбина