SUPA24
Друго
Друго
Друго
226 587 €
(3 237 € / м²)
Разпродажба
3
1
70 м²
Tomtom Mahallesi

спалня3
плосък70 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

The apartment for sale is located in Beyoglu, a district on the European side of Istanbul. It is known for its historic architecture, lively nightlife...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

Душ кабинаОтворено жилищно пространствоКухненски уреди

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Tomtom Mahallesi
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Подобни реклами

Подобни в чужбина