SUPA24
Хол
Хол
Хол
72 800 €
(809 € / м²)
Разпродажба
3
1
90 м²
Göçerler Mahallesi

спалня3
плосък90 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатНово строителство
мазеНе
терасаНе

Описание

الشقة للبيع يقع في كيبيز. كيبيز هي منطقة مريحة في شمال شرق أنطاليا بجوار دوشيمي آلته و قونيا آلته ، جنوب مُرات باشا وشرق أكسو. بالقرب منك ، يمكنك العث...

Друго
Възраст на офертата: 80дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Göçerler Mahallesi
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Подобни реклами

Подобни в чужбина