SUPA24
Хол
Хол
Хол
295 000 €
(2 682 € / м²)
Разпродажба
3
1
110 м²
Kargıcak

спалня3
плосък110 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

شقة مفروشة مطلة على البحر للبيع في موقع مشابه لمفهوم فندقي في كارجيجاك، ألانيا
يقع الشقة فاخرة تقع في ألانيا كارجيجاك. مع مناخ مناسب طوال العام، وشواط...

обзаведен
Възраст на офертата: 56дни
Актуализирано: 56дни

Местности

Kargıcak
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина