SUPA24
Друго
Друго
Друго
310 000 €
(1 640 € / м²)
Разпродажба
5
2+
189 м²
Emişbeleni

спалня5
плосък189 м²
бани2+
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

The apartment for sale is located in Alanya. Alanya belongs to the province of Antalya. By car the ride from the city of Antalya to Alanya takes about...

Друго
Възраст на офертата: 5дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Emişbeleni
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Подобни реклами

Подобни в чужбина