SUPA24
Друго
Друго
Друго
2 785 886 €
(7 089 € / м²)
Разпродажба
5
2+
393 м²
Binbirdirek Mahallesi

спалня5
плосък393 м²
бани2+
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

The apartment for sale is located in Besiktas. Besiktas is a district located on the European side of Istanbul. It is one of the oldest and most dense...

Друго
Възраст на офертата: 230дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Binbirdirek Mahallesi
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Подобни реклами

Подобни в чужбина