SUPA24
Хол
Хол
Хол
94 549 €
(643 € / м²)
Разпродажба
3
2+
147 м²
Ayaş

спалня3
плосък147 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

شقة من غرفتي نوم بإطلالة بانورامية على البحر للبيع في مرسين، إردملي
تتكون الشقة المعروضة للبيع في منطقة أياش، إردملي، من غرفتي نوم، وغرفة معيشة واسعة،...

Друго
Възраст на офертата: 11дни
Актуализирано: 11дни

Местности

Ayaş
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Antalya Homes

Подобни реклами

Подобни в чужбина