SUPA24
Хол
Хол
Хол
130 000 €
(1 781 € / м²)
Разпродажба
3
2+
73 м²
Ayaş

спалня3
плосък73 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

شقق في مشروع مع رصيف خاص به في موقع متميز في إيرديملي مرسين
مرسين هي مدينة حضرية على ساحل البحر الأبيض المتوسط. لقد تم تطويرها من حيث السياحة والزراعة...

Друго
Възраст на офертата: 56дни
Актуализирано: 56дни

Местности

Ayaş
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина