SUPA24
Хол
Хол
Хол
126 476 €
(1 488 € / м²)
Разпродажба
3
1
85 м²
Araklı Tüneli

спалня3
плосък85 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

شقق للبيع مطلة على البحر والطبيعة في مركز أراكلي
لا تزال منطقة أراكلي، وهي واحدة من أكبر مناطق طرابزون، مركز اهتمام المستثمرين. وقد أدت المشاريع العقا...

Друго
Възраст на офертата: 491дни
Актуализирано: 58дни

Местности

Araklı Tüneli
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина