SUPA24
Хол
Хол
Хол
245 000 €
(2 311 € / м²)
Разпродажба
3
2+
106 м²
Paşabey Sokak

спалня3
плосък106 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

الشقة للبيع موجود في غازي باشا. تقع منطقة غازي باشا في منطقة البحر الأبيض المتوسط بالقرب من أضنة. وهي محاطة بألانيا من الغرب وأنامور من الشرق وساريفيم...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ИзгледОтворено жилищно пространствоДуш кабинаСигурност

Друго
Възраст на офертата: 487дни
Актуализирано: 8дни

Местности

Paşabey Sokak
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Подобни реклами

Подобни в чужбина