SUPA24
Хол
Хол
Хол
266 500 €
(3 651 € / м²)
Разпродажба
3
1
73 м²
Köşk Yolu Cd., Büyükhasbahçe Mahallesi

спалня3
плосък73 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

عقارات أنيقة في مشروع فندقي بالقرب من البحر في مركز ألانيا
عقارات أنيقة تقع في وسط ألانيا. تتميز ألانيا بشواطئها على طول ساحل البحر الأبيض المتوسط، وف...

Друго
Възраст на офертата: 488дни
Актуализирано: 487дни

Местности

Köşk Yolu Cd., Büyükhasbahçe Mahallesi
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина