Списък с оферти
22
22
22
153 676 €
(1 708 € / м²)
Разпродажба
3
1
90 м²
İnönü Bulvarı
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
90 м²
бани
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
492дни
Актуализирано:
491дни
Докладване на реклама
Местности
İnönü Bulvarı
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.