SUPA24
Хол
Хол
Хол
249 000 €
(1 844 € / м²)
Разпродажба
3
2+
135 м²
Dim Tüneli

спалня3
плосък135 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

عقار دوبلكس للبيع في مجمع ساحلي في ألانيا كيستل
العقار المطل على البحر مواجه للجنوب. يحتوي على حديقته الخاصة ويتميز بنظام قنوات فضائية مركزي وكابينة د...

обзаведен
Възраст на офертата: 57дни
Актуализирано: 57дни

Местности

Dim Tüneli
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Antalya Homes

Подобни реклами

Подобни в чужбина