SUPA24
Хол
Хол
Хол
99 000 €
(1 076 € / м²)
Разпродажба
3
2+
92 м²
225. Cadde

спалня3
плосък92 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

شقق جديدة مطلة على البحر في أرباتشباهشيش مرسين
شقق أنيقة مطلة على البحر تقع في مشروع سكني يتميز بتصميم معماري حديث ووسائل راحة غنية في الموقع في أربات...

Друго
Възраст на офертата: 59дни
Актуализирано: 59дни

Местности

225. Cadde
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина