SUPA24
Хол
Хол
Хол
441 000 €
(3 835 € / м²)
Разпродажба
4
2+
115 м²
Mescit Sokağı, Ortaköy Mahallesi

спалня4
плосък115 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

الشقة للبيع يقع في بشيكتاش. بشيكتاش هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها واحدة من أقدم المناطق وأكثرها كثافة سكانية في اسطنبول. تقع المنطق...

Друго
Възраст на офертата: 73дни
Актуализирано: 73дни

Местности

Mescit Sokağı, Ortaköy Mahallesi
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Подобни реклами

Подобни в чужбина