SUPA24
Къща и околности; гледка, естествена светлина
Къща и околности; гледка
Друго
573 000 €
(3 201 € / м²)
Разпродажба
5
2+
179 м²
Vuslat Sokak, Dumlupınar Mahallesi

спалня5
плосък179 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатНово строителство
мазеНе
терасаНе

Описание

الشقة للبيع يقع في بنديك. بنديك هي منطقة تقع في الجانب الآسيوي من اسطنبول. تقع على ساحل بحر مرمرة وتشتهر بشواطئها الجميلة. بنديك هي منطقة سريعة التطور...

Друго
Възраст на офертата: 81дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Vuslat Sokak, Dumlupınar Mahallesi
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Подобни реклами

Подобни в чужбина