SUPA24
Друго
Друго
Друго
130 760 €
(833 € / м²)
Разпродажба
4
2+
157 м²
Avsallar

спалня4
плосък157 м²
бани2+
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

The apartment for sale is located between Side and Alanya in the area of Avsallar. Avsallar is known for Incekum's sandy beaches, citrus plants and th...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ИзгледОтворено жилищно пространствоДуш кабинаКухненски уредиСигурност

Друго
Възраст на офертата: 161дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Avsallar
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Подобни реклами

Подобни в чужбина