SUPA24
Друго
Друго
Друго
173 000 €
(2 307 € / м²)
Разпродажба
2
2+
75 м²

спалня2
плосък75 м²
бани2+
асансьорНе
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Sea View Apartment Near the Airport in Adabükü Bodrum
Adabükü is home to the famous Bodrum Tuzla Bird Paradise, known for its clean air, pine forests,...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ИзгледОтворено жилищно пространствоТераса

Друго
Възраст на офертата: 238дни
Актуализирано: 131дни

Местности

Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Подобни реклами

Подобни в чужбина