SUPA24
Друго
Друго
Друго
49 000 €
(754 € / м²)
Разпродажба
1
1
65 м²

спалня1
плосък65 м²
бани1
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Stylish Apartments in an Exceptional Project Within Walking Distance of the Sea in Tömük, Mersin
Tömük, one of Mersin’s most popular holiday and resid...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

Отворено жилищно пространствоДуш кабинаИзглед

Друго
Възраст на офертата: 238дни
Актуализирано: 10дни

Местности

Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Подобни реклами

Подобни в чужбина