SUPA24
Хол
Хол
Хол
350 000 €
(2 869 € / м²)
Разпродажба
3
2+
122 м²
Dim Tüneli

спалня3
плосък122 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатНово строителство
мазеНе
терасаДа

Описание

الشقة للبيع يقع العقار في الجزء الأخضر لالانيا يسمى كيستيل. علي مسافة قريبة يمكنك ان تجد المقاهي والمطاعم والمستشفيات والصيدليات والمدارس والبنوك والس...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ИзгледОтворено жилищно пространствоДуш кабинаКухненски уредиСигурностЕстествена светлинаОбзаведен

Друго
Възраст на офертата: 249дни
Актуализирано: 9дни

Местности

Dim Tüneli
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Подобни реклами

Подобни в чужбина