SUPA24
Друго
Друго
Друго
112 000 €
(1 750 € / м²)
Разпродажба
2
1
64 м²
Avsallar

спалня2
плосък64 м²
бани1
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

The apartment for sale is located between Side and Alanya in the area of Avsallar. Avsallar is known for Incekum's sandy beaches, citrus plants and th...

Друго
Възраст на офертата: 312дни
Актуализирано: 22дни

Местности

Avsallar
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Подобни реклами

Подобни в чужбина