SUPA24
Друго
Друго
Друго
62 500 €
(1 736 € / м²)
Разпродажба
2
1
36 м²
Fumba

спалня2
плосък36 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатОригинално състояние
мазеНе
терасаНе

Описание

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na kúpu dvojizbového bytu v prestížnej lokalite Fumba Town na Zanzibare. Tento moderný byt, postavený v roku 2...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ПодОтделна тоалетнаДуш кабинаБойлерЕстествена светлинаСлед реконструкцияОбзаведенМодерен стилСигурност

Параметри

Собственост:
Лично
Щат:
Оригинално състояние
Оборудване:
Необзаведен
Възраст на офертата: 138дни
Актуализирано: 52дни

Местности

Fumba
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

URBAN reality, s. r. o.

Ingrid Urbanová

Подобни реклами

Подобни в чужбина