Списък с оферти
36
36
36
160 000 US$
(2 353 US$ / м²)
Разпродажба
3
2+
68 м²
Jambiani road
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
68 м²
бани
2+
URBAN REALITY TANZANIA
Luxury Condo Apartment in Paje, Zanzibar �` Beachfront Living
at Its Finest
Indulge in the ultimate coastal lifestyle with t...
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Ново строителство
тип сграда:
Тухла
Оборудване:
обзаведен
под:
2. етаж от 10
Възраст на офертата:
340дни
Актуализирано:
340дни
Докладване на реклама
Местности
Jambiani road
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.