SUPA24
Хол
Хол
Хол
139 898 €
(1 554 € / м²)
Разпродажба
2
1
90 м²
ซอยนาใน 9, ตําบลป่าตอง

спалня2
плосък90 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

If you're looking for a great value apartment in Patong area of Phuket, then look no further.This 100sqm apartment has 2 bedrooms, 1 bath, and a spac...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

ซอยนาใน 9, ตําบลป่าตอง
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Siam Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина