SUPA24
Хол
Хол
Хол
302 075 €
(1 777 € / м²)
Разпродажба
2
2+
170 м²
ตําบลกมลา

спалня2
плосък170 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This is a extra large two bedroom condo for sale set in a garden like surrounding. The unit has nice mountain views and a partial sea view from the m...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 1дни

Местности

ตําบลกมลา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Siam Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина