SUPA24
Хол
Хол
Хол
207 430 €
(2 207 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
94 м²
ถนนปากบาง, ตําบลกะรน

спалняatypical
плосък94 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Smart and contemporary two bedroom, two bath seaview condominium for sale in popular Kata Ocean View Condominium. The apartment, built in Phase 5, is...

Друго
Възраст на офертата: 339дни
Актуализирано: 338дни

Местности

ถนนปากบาง, ตําบลกะรน
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kinnara

Подобни реклами

Подобни в чужбина