Списък с оферти
11
11
11
423 382 €
(3 257 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
130 м²
ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเกาะแก้ว
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
130 м²
бани
2+
Превод на английски
Royal Phuket Marina, 2 bedroom penthouse level foreign freehold condo with private rooftop terrace and plunge pool. Luxuriously furnished, spacious r...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Плувен басейн
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
331дни
Актуализирано:
330дни
Докладване на реклама
Местности
ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเกาะแก้ว
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.