SUPA24
Хол
Хол
Хол
278 036 €
(3 757 € / м²)
Разпродажба
1
1
74 м²
ซอยเชิงทะเล 16, ตําบลเชิงทะเล

спалня1
плосък74 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Discover this freehold 2 bedroom condo for sale at Oceanstone Laguna Bang Tao, located on the 7th floor (top floor) and offering 74.25 sqm of comforta...

Друго
Възраст на офертата: 65дни
Актуализирано: 65дни

Местности

ซอยเชิงทะเล 16, ตําบลเชิงทะเล
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Phuket Property Group Co.,Ltd

Подобни реклами

Подобни в чужбина